Aktuális állásajánlataink

Értékesítő / Account Manager kollégát keresünk!

A SZÁMALK Zrt. kis-, közép- és nagyvállalatok komplex oktatási igényeire kínál megoldásokat, melyek magukba foglalják az informatikai, projekt- és szolgáltatásmenedzsment tanfolyamok széles választékát, a készségfejlesztő és vezetői, valamint a nyelvi képzéseket. Bővülő termékpalettánk és egyre szélesebb ügyfélkörünk kezelésére keresünk ÉRTÉKESÍTŐ / ACCOUNT MANAGER munkatársat.

Feladatok

°  A cég teljes oktatási portfoliójának értékesítése vállalati ügyfelek számára

°  Aktív közreműködés az értékesítési stratégia kialakításában

°  Új ügyfelek megkeresése a beérkező megkeresések és a meglévő kapcsolatrendszer alapján (hunting)

°  Meglévő ügyfélkapcsolatok erősítése, fejlesztése (farming)

°  Ajánlatok és pályázatok elkészítése (előny: pályázatokkal kapcsolatos gyakorlat)

°  Szerződések elkészítése és lezárása

°  Visszajelzés a cég vezetése számára a piaci igényekről és trendekről

Elvárások

°  Felsőfokú végzettség

°  Előny: az informatikával kapcsolatos alapvető ismeretek

°  Legalább 3 év értékesítési területen szerzett tapasztalat (előny, ha oktatási területen)

°  Sikerorientáltság és ügyfélközpontúság

°  Érett, önálló személyiség

°  Határozott fellépés, jó kommunikációs készség

°  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office és valamilyen CRM vagy ERP rendszer ismerete)

°  B kategóriás jogosítvány

°  Előny: tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

°  Fiatalos, fejlődő csapat, jó közösség

°  Alapfizetés + a teljesítménnyel arányos jutalék

°  Céges autó, mobiltelefon, laptop, mobil internet

°  Személyre szabott coaching formájában szakmai és kereskedelmi támogatás a kezdéshez, támogató környezet

°  Folyamatos szakmai továbbképzés

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker., de az ügyfél látogatások az ország egész területére kiterjednek

Fényképes, az értékesítési tapasztalatot részletesen bemutató önéletrajzot, a bérigény megjelölésével a hr@szamalk.hu email címre várjuk.

A beérkezett önéletrajzok értékelése után személyes interjúra hívjuk be a kiválasztott jelentkezőket.

Hírlevél feliratkozás

Az Adatvédelmi szabályzatot megértettem és elfogadom, feliratkozom a Számalk hírlevelére.

Tanfolyami naptár